TRABZON KÖPRÜBAŞI KAYMAKAMI UĞUR TUTKAN’IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI 

Bolu Dörtdivan İlçe Kaymakamlığından Trabzon'un Köprübaşı İlçe Kaymakamlığına atanan Kaymakam Uğur TUTKAN 24.09.2018 tarihi itibari ile göreve başlamıştır.Kaymakam Tutkan'ın başlama mesajı aşağıda sunulmaktadır:
 
     ''Saygıdeğer Köprübaşılı hemşehrilerim, 01.09.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile atandığım Köprübaşı Kaymakamlığı görevine 24 Eylül 2018 tarihinde başlamış bulunmaktayım.
 
     Trabzon'da önceden de Kaymakam olarak hizmet etmiş biri olarak, Trabzon'un ekmeğini yemiş, suyunu içmiş bir kardeşiniz olarak tekrar bu topraklarda, Köprübaşı İlçemizde görev yapmaktan, siz kıymetli hemşerilerime hizmet edecek olmaktan büyük bir heyecan, onur ve mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Yanı sıra görevimizin verdiği mesuliyetin de bilinci ile ilçemizin sorunlarını çözüm üretmek ve halkımızın kalkınma ve refahını artırmak için gayret içinde olacağım. Kamuda şeffaflık, vatandaş odaklılık ve halkın katılımını sağlayacak bir yönetim anlayışı ile kamu hizmetlerinde etkinliği, etkililiği ve verimliliği sağlamak esas amacımız olacaktır.
 
     Bu duygu ve düşünceler ile Köprübaşı İlçemizin ileri bir noktaya taşınması için başta siz kıymetli Köprübaşılı hemşehrilerim olmak üzere Sayın Bakanlarımızın, Valimizin, milletvekillerimizin, mülki idari amirlerimizin, il ve ilçe idarecilerinin, siyasi parti temsilcilerimizin, belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin, muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, basın mensuplarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın katkıları, destek, tecrübe ve bilgileri ile işbirliği içinde en iyi şekilde hizmet edeceğimize olan inancım tamdır. Bugüne kadar ilçemizde görev almış tüm çalışanlara ve meslektaşlarıma teşekkür eder; Köprübaşı İlçemizde görev yapmanın onur ve mutluluğu ile siz hemşerilerime sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.''

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU