Trabzon AK PARTİ`de Büyükşehir Adayını karşılama hazırlığı
 AK Partinin belediyecilik anlayışının bir marka olduğunu ifade eden Revi " Partimiz ülkemize her alanda olduğu gibi belediyecilik alanında da büyük hizmetlere ve ilklere imza atmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyecilik anlayışının temelini oluşturduğu belediyecilik hizmetlerimizin kalitesi her dönem daha da artmaktadır. Şehrimiz Trabzon'da da belediyecilik anlamında büyük hizmetlerin altına imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Aynı hizmetlerinizin kalitesini arttırarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Zorluoğlu ile birlikte daha ileri seviyelere ulaştıracağız." ifadelerini kullandı. 

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdir ve teveccühleriyle aday gösterildiğini belirterek "Mensubu ve hemşehrisi olmaktan her zaman büyük onur duyduğum kadim şehir Trabzon’a, Adalet ve Kalkınma Partisinden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim." dedi. 

"Fatih Sultan Han’ın fethettiği, Yavuz Sultan Selim’in yönettiği, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu ve büyüdüğü, ülkemizin en önemli merkezlerinden biri olan Trabzon’a ve kıymetli hemşehrilerime hizmet etmek, bizim için büyük bir şereftir." diyen Zorluoğlu açıklamasına şöyle devam etti :"Adaylığımın ilanından itibaren, bir taraftan Van’daki işlerimi toparlamaya, bir taraftan da Trabzon ile ilgili çalışmalarıma başladım. Yıllarca, ülkemin dört bir köşesine hizmet ettim. Ankara’da en üst düzeyde, yönetim kademelerinde, sizleri temsil ettim. Şimdi de nasip olursa, edindiğim bütün bu birikimi Trabzon’a aktarmaya, hemşehrilerime yönelik hizmetlere dönüştürmeye geliyorum. Bölgesinin lideri olan ilimizi daha yaşanabilir bir marka şehir yapma yolunda, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, taraflarla istişareyi öne çıkaran ve Sayın Cumhurbaşkanımızın “gönül belediyeciliği” olarak isimlendirdiği belediyecilik örneklerini çokça sergileyen bir yaklaşımla, Trabzon’umuza hizmet etmeye talibiz. Bu vesileyle; sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunduğum tüm hemşehrilerimi, Cumartesi sabahı Trabzon Havalimanı’ndaki buluşmaya davet ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu'nu karşılama programı 8 Aralık Cumartesi günü saat 09.00’da Trabzon Havalimanı’nda yapılacaktır.


61SAAT.COM


dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU