MALAZGİRT ZAFERİ'NİN 950. YILI KUTLU OLSUN

Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (Tes-İş) Doğu Karadeniz Şube Başkanı Cengizhan Gündoğdu açıklamasında: “ANADOLU’NUN KALICI TÜRK YURDU OLMASININ, MALAZGİRT ZAFERİ'NİN 950. YILI KUTLU OLSUN.

DÜNYA’NIN BİLİNEN TARİHİNDE İNSANLIĞIN YAŞADIĞI COĞRAFYALARIN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNDE HÜKÜM SAHİBİ OLAN ECDADIMIZIN ANADOLUYU KALICI YURT EDİNMESİ İÇİN ÇIKTIĞI YOLDA ŞANLI MALAZGİRT ZAFERİ İLE ANADOLUYU TÜRKLERİN YURDU YAPAN, FETHİN BABASI SULTAN ALPARSLAN'IN VE ONUN ORDUSUNUN MANEVİ HUZURUNDA SAYGI İLE EĞİLİYOR, RAHMETLE, MİNNETLE, ŞÜKRANLA, DUA İLE YAD EDİYORUM.

BU VESİLE İLE GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR, BU BÜYÜK MİLLETİN VE DEVLETİNİN GELECEĞE YÜRÜYÜŞÜNDE EN UFAK KATKISI OLMUŞ ATASINDAN ERİNE, ANASINDAN, SEBİSİNE TÜM HALKIMIZI, VE TOPRAĞA DÜŞMÜŞ TÜM CANLARIMIZI ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE, MİNNETLE, ŞÜKRANLA, DUA İLE YAD EDİYORUM.

ECDAD YADİGARİ BU TOPRAKLARIN KIYMETİNİ İYİ BİLİYORUZ. AZİZ MİLLETİMİZİN MİLLİ ŞUURU VE FERASETİ , ALLAH IN YARDIMIYLA DE KIYAMETE KADAR BU TOPRAKLARDA VAR VE HÜKÜM SAHİBİ OLACAĞIZ İNŞALLAH." dedi.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU