Giresun Bulancak Belediyesi`nden Yeni Park !
 Bulancak Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi tarafından yapımı tamamlanan Bahçelievler Mahallesi Muratbey Caddesi parkı hizmete açıldı.


Bulancak’ta dört yılda yaptığımız 28 adet Aile ve Çocuk parkımıza bir yenisini daha ekledik diyen Belediye Başkanı Recep Yakar, “Göreve başladıktan sonra ilçemizin en büyük eksiklerinden olan sosyal alanların tesisine büyük önem verdik. Tüm mahalle ve semtlerimizde; sıfırdan parklar ve oyun alanları tesis ederek vatandaşlarımızın ve bu parklardan en fazla istifade edecek çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetine sunduk.

Bu parklarımızın çoğunda ise tüm mahalle halkına hitap edecek bir şekilde dizayn edilmesine özen gösterdik. Çocuk oyun gruplarıyla donattığımız parklarımızda, spor alanlarına; basketbol, voleybol, mini futbol sahası ve kişisel spor aletlerine yer verdik. Yine parklarımız içinde mahalle sakinlerinin bir araya gelip oturup sohbet edebileceği, güvenli bir alan içinde oyun oynayan çocuklarını takip edebilecekleri kamelyalar ve oturma gruplarıyla donatırken, tamamı belediyemiz imkanlarıyla yapılan bu parklar halkımız tarafından da beğeniyle karşılanıyor.

Başarılı bir çalışma olarak bizleri de yenilerinin yapılması konusunda şevklendiren yeni park ve oyun alanlarımızı uygun olan noktalarda yapmaya devam edeceğiz. Halkımızdan tek isteğimiz hepimizin ortak malı olan bu parklarımızın düzgün kullanılması ve korunmasıdır. Son olarak, Bahçelievler Mahallemize yapmış olduğumuz Aile ve Çocuk Parkımız da tamamlanarak hizmete sunulmuştur. Çevre düzenlemesi de en kısa sürede tamamlanacak parkımızın mahalle halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu


dogukaradenizhaber

Anahtar Kelimeler:
Giresun Bulancak Park

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU