Cengizhan Gündoğdu "CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"

Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (Tes-İş) Doğu Karadeniz Şube Başkanı Cengizhan Gündoğdu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında önemli konulara vurgu yaptı.

Cengizhan Gündoğdu açıklamasında: “DEVLETİMİZİN KUŞATILARAK YOK EDİLMEK İSTENDİĞİ HER DÖNEMDE CANINI HİÇE SAYARAK, DEVLETİMİZE BEDENİNİ SİPER EDEREK VAR OLMA MÜCADELESİNE GİRİŞEN KAHRAMAN MİLLETİMİZ, VAR OLMA MÜCADELESİNİ HER ZAMAN KAZANMIŞ VE HER ZAMAN DA KAZANMAYA MUKTEDİRDİR.

BÜYÜK MİLLETİMİZİN İSTİSNA VE ANLAMLI GÜNLERİNDEN OLAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZI VE CUMHURİYETİMİZİN 98. KURULUŞ DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR, BAŞTA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE İSTİKLAL MÜCADELEMİZİN, FEDAKARLIK TİMSALİ BÜTÜN KAHRAMANLARINI, DESTANLAŞARAK MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE ÖLÜMSÜZLEŞEN BÜTÜN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ RAHMETLE, MİNNETLE, ŞÜKRANLA, DUA İLE YAD EDİYORUM.

BU COĞRAFYADA BÜYÜK MİLLETİMİZİN GELECEĞE YÜRÜYÜŞÜ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE, BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE BURÇLARINDA  AY YILDIZLI BAYRAĞI İLE, MİNARELERİNDE EZAN SESİ İLE EBEDİYYEN VAR OLACAKTIR.” Dedi.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU