Başkan Zorluoğlu'ndan Kunduracılar Esnafına Ziyaret

Başkan Murat Zorluoğlu Cumhuriyet Caddesi ve Kunduracılar Caddesinde yapımı yeni biten Alt ve üst yapı inşaatını yerinde denetlerken esnafı da ziyaret etti. Semerciler Yokuşunda tül perde sektörünün öncü firmalarından Grup Tül Perde'nin Yöneticileri'ne ugrayan Başkan Zorluoğlu firma sahipleriyle bir süre sohbet etti.

Zorluoğlu Trabzon Kuyumcular ve Saatçiler Odası başkanı Ali Yazıcı ile yapımı yeni biten Alt ve Üst yapı inşaatlarını beğenip beğenmediklerini sorarak hasbihal etti.  Başkan Zorluoğlu Trabzon’un Avam projesi olan Kuyumcu Kent’in Mart ayı itibari ile startını verileceğini temel atma töreni ile inşallah şehrimize güzel bir yatırımı kazandırmış olacağız dedi. 

KUYUMCU KENT TRABZON'A ÇOK YAKIŞACAK 

Zorluoğlu Kunduracılar ve Cumhuriyet Mahallesi esnaflarından ve vatandaşlardan göstermiş oldukları sabır İçin teşekkür ederken az daha sabır istedi . Başkan Zorluoğlu biliyoruz hem pandemi hemde bizler sizleri çok yorduk ama inanın bunların hepsi sizlerin ve çocuklarınızın Trabzon'da ilerde daha güzel bir yaşam sağlamanız ve yüz yıl boyunca temiz su içip ,güzel bir çevrede yaşamınız İçin hepinizden Allah razı olsun birlikte bu badireyi atlatarak Trabzon’umuzu el birliği ile tekrar Türkiye’nin en temiz en güzel şehri yapıp turizm gelirinden daha çok kazanç sağlayacağız . 

Haber: Arif AZAK

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU