ARSİN OSB VE MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Protokol törenine, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu katıldı.

Protokol töreninde konuşan Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu “Bu protokol ile amacımız odamız tarafından verilen eğitim, teknik hizmetler ve akredite hizmet alanlarından sanayicilerimizin faydalanmasını sağlamak ve iş birliğimizi güçlendirmektir. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ise, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi ile güzel bir iş birliği içinde olduklarına vurgu yaparak, “Bölgedeki sanayicilerin işlerini kolaylaştırma adına ne yapılması gerekiyorsa her türlü iş birliğine hazırız. Bugün burada imzaladığımız protokolün tüm taraflar için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Protokolle, TMMOB Makina Mühendisleri Odası ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi bünyesindeki firmalar için ortak çalışma ve paylaşım projelerinin oluşturulması, oda hizmetlerinden bölge firmalarının azami ölçüde faydalanmaları hedeflenmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU