AHMET DAVUTOĞLU, BAŞKAN BIYIK'I ZİYARET ETTİ

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. Başkan Bıyık'a karşı gerçekleştirilen suikast girişimi nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileten Davutoğlu, olayın mutlak süretle her yönüyle aydınlatılması gerektiğini ifade etti. Davutoğlu, başarılı çalışmalarının devamını dilediği Bıyık'a, Medeniyetler ve Şehirler isimli kitabını hediye etti.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ise Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'na ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Yomra'yı Doğu Karadeniz'in en modern şehri yapma hedefi ile çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Bıyık, Davutoğlu ailesini Yomra'da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Başkan Bıyık, Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'na Yomra elması fidanı hediye etti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun Yomra Belediyesi ziyaretinde Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, Yomra İlçe Başkanı Ayhan Gümrükçü ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Copyright © Web Tasarım | ALİ RIZA EROĞLU