ARAKLI ÖĞRETMENEVİNDE 7,5 TL YE YEMEK

 Araklı Öğretmenevinde Öğle Yemeği Açılışı

            Öğretmenevinde bugün öğle yemeği açılışı yapıldı. İlçe Kaymakamı Adnan Tezcan, İlçe Belediye Başkanı Recep Çebi ve Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Garnizon Komutanı Ercan Ilık, ilçe Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Özden, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Rıza Keskın soy, İlçe Emniyet Müdürü Dr. Ahmet Eker, Halk Eğitim Müdür yardımcıları Tuğba Işıldak Tezcan, Süleyman , Süleyman Şentürk, öğretmenevi müdür yardımcısı Onur Yanal, Askerlik şubesi başkanı Emre Emrah Avcıoğlu, Okul Müdürleri  ve siyasi camiadan birçok insan iştirak etti.

            Açılışta kurum müdürü Ali Hamza AYDIN’ın yaptığı konuşmada;

 Yıllardır var olan fakat işletilemeyen kurumumuzun yemekhane bölümünü hizmete açıyoruz. Halk Eğitim Merkezi ile yaptığımız ortak projede, kurumumuzda açtığımız aşçılık kursu sayesinde öncelikle resmi kurumlardaki çalışanlara bundan sonra öğle yemeği çıkaracağız. Tabldot usulü 3 çeşit yemek fiyatını 7,5 TL olarak belirledik. Bu hizmet ilçemize hayırlı olsun. Yeni projelerde tekrar buluşmak dileğiyle ve katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Öğretmenevindeki aşçılık kursuna 36 kursiyer katılırken 36 aşcının birbirinden lezetli yemekleri herkese açık olarak servis yapılacak.

Ardından İlçe Müftü Vekili İbrahim DEMİRAY yemek duası yaptıktan sonra yemeğe geçildi.

dogukaradenizhaber

Anahtar Kelimeler:
ARAKLI ÖĞRETMENEVİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol