Selahaddin Çebi mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Ortahisar İlçe Başkan Selahaddin Çebi mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Mahalle ziyaretinde konuşan AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ortahisar’da 86 mahallenin tamamında esnaf ve mahalleliyi dinleyeceklerini söyleyerek “Hizmet üretmek yolunda esnafımızın, vatandaşımızın emrindeyiz.” dedi. 

MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, saha çalışmalarını sürdürüyor. Çebi, Konaklar Mahallesi’nde düzenlenen programa katıldı.

Programda AK Parti Ortahisar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Konaklar Mahalle Başkanı Gökhan Tuncer’in yanı sıra Konaklar Mahalle Muhtarı Hayati Şahin, Kanuni Mahalle Muhtarı Sinan Millet ile 1.Nolu Bostancı Mahalle Muhtarı Yaşar Calep hazır bulundu. 

TALEPLERİ TEK TEK NOT ALDI

Muhtar Hayati Şahin ile Mahalle Başkanı Gökhan Tuncer’den mahallenin genel taleplerine yönelik bilgi alan Çebi, esnaflara tek tek ziyaret ederek, esnafların isteklerini dinledi.

Talepleri tek tek not alan Çebi, “Hizmet üretme adına yola çıktık. İlçemizin 86 mahallesini tek tek dolaşacağız. Her kapıyı çalacağız. Bu ziyaretlerimizde esnaf ve vatandaşlarımızın isteklerini öğreneceğiz. AK Parti olarak 18 yılı aşkın iktidarımız döneminde aziz milletimize hadim olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

MİLLETİMİZİN HADİMİYİZ

Siyaseti çıkarlarına alet edenlerin vatandaşın gönlünde yeri olmadığına vurgu yapan Çebi “Bu anlayışta olanlar bugün hizmet yerine çöp, çukur, çamur üretiyorlar. Onların derdi millete hadim olmak değil, efendi olmaktır. Efendi olan aziz milletimizdir.” ifadelerini kullandı.

ASFALT KAPLANACAK

İlçe Başkanı Çebi, ziyaretinde Farabi Caddesi ile sahil yolu arasındaki bağlantıyı sağlayacak olan transit yol projesindeki çalışmaları da inceledi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği projede önemli bir mesafe kat edildiği bilgisini veren Çebi, şöyle devam etti: “Çalışmalar tamamlanmak üzere. Farabi Hastanesi’ne direkt bağlantıyı sağlayacak olan yol, Karayolları standartlarında asfalt ile kaplanacak. Yol trafiğe açıldığında hastaneye ulaşımda zaman kaybı ortadan kalkacak. Ayrıca mevcut kullanımdaki yolun trafik yükü sona erecek.” 

DERE ISLAH EDİLECEK

Karadeniz Teknik Üniversitesi D Kapısı bitişiği Çamaşır Deresi çevresindeki mevcut görüntünün ıslah çalışmasıyla ortadan kalkacağını bilgisini veren Çebi, şunları söyledi: “Çamaşır Dere, Devlet Su İşleri tarafından ıslah edilecek. DSİ tarafından ayrıca derenin çevresine bentler yapılacak. Projenin mahallemize kazandırılmasıyla mevcut çirkin görüntü de ortadan kalkacak.” dedi.

Haber: Arif AZAK

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol