Küp taş döşeme işinin hızla tamamlanacağı belirtildi

Giresun'un Bulancak İlçesinde sürdürülen doğal taş görünümlü küp taş döşeme işi devam ederken, bir taraftan da biten kısımlar yıkanıp temizlenerek güzelliği ortaya çıkarılıyor. Bulancak mahallesindeki küp taş döşeme işinin hızla tamamlanacağı belirtildi.

Çalışmalar en kısa sürede tamamlanacak

Bulancak genelinde birçok proje ve çalışmanın sürdürüldüğüne dikkat çeken Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak’ı dönüştürmek ve tamamen yenilemek için sürdürdüğümüz birçok projede neredeyse sona geldik. Bir taraftan; Millet Bahçesi, Yeni Belediye Hizmet Binası ve Kent Meydanı Düzenlemesi, Galericiler Sitesi ve Otoparklar gibi ilçemiz ölçeğindeki mega projeleri sürdürürken bunların tamamı bu yıl içinde bitmiş olacak. Diğer taraftan da özellikle merkezde Bulancak ve İhsaniye mahallelerimize son dokunuşları yapıyoruz.

Bulancak mahallesinde doğalgaz ve küp taş çalışmaları bitmek üzere, yine çok yakın bir zamanda İhsaniye mahallemizin büyük kısmında doğalgaz altyapısını tamamlayıp küp taş döşeme işlemlerine başlayacağız. Bu işlerde kısa süre içinde tamamlanacak ve özellikle merkezdeki değişimi ve güzelliği hissedeceğiz. Sahilde, Gazi Okulu karşısında Akıncı Park ve Emniyet Karşısında yeni park projelerimiz bu yıl içinde başlayacak. Bisiklet ve Yürüyüş yolu projemizi sürdüreceğiz. Bunlar hem hacim hem de bütçe anlamında büyük projeler  Belediyemiz bütçesini zorlayarak ve ilgili bakanlıklarımızın desteği bu işleri gerçekleştiriyoruz. Daha güzel ve modern bir Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol