Kabadüz'de Belediye vatandaş işbirliğiyle yeni yol açma çalışmaları sürüyor

Ordu’nun Kabadüz ilçesi Belediye Başkanı Yener Kaya yaptığı açıklamada, Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Başköy Mahallemiz Meğri Semti yolunda asfaltlama öncesi zemin güçlendirme ve kazı çalışmalarımız başladı. Başlayan çalışmaların ardından Başköy mahalle yolumuz asfaltlama yapılacak. Bu çalışmalardan dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Gülpınar mahallemizde bir vatandaşımızın artık teleferik kullanmayacağım demesi bizleri çok mutlu etti.

Büyükşehir belediyemiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışma sonucu hiç yolu olmayan bir vatandaşımızın yola kavuşmasının heyecanına bugün ortak olduk. Yıllarca tüm ihtiyaçlarını teleferikle evine taşıyan vatandaşımız artık yeni yoluna kavuştu. Hayırlı uğurlu olsun.

Harami mahallemiz Kızıldüz semtinde belediye-vatandaş işbirliğiyle yeni yol açma çalışmalarımız sürüyor. Çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından yol vatandaşlarımızın hizmetine girecek. Yeni yol şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

Derinçay Mahallemiz Kışlacık semtinde vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamayan ve yetersiz kalan yolda genişletme bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlandığında zemini sağlam ve kullanışlı bir yol vatandaşlarımızın hizmetine girecek dedi.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol