Görele Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü fark yaratıyor...

Görele Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Bayram öncesi, bayramda ve bayramdan sonrada halk odaklı hizmetlerini sürdüren ve sürdürmeye devam eden ekip, halkımızın taleplerini anında karşılıyor.

Vatandaşlarımızın bir telefon kadar yakınında olan Belediye Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri vatandaşlarımızdan gelen talepleri ayağına kadar ulaştırıyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamalarında hiç bir mağduriyete izin vermediklerini belirterek, “Belediye ekiplerimiz halkımız için aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Sokağa çıkma kısıtlamalarında herhangi bir mağduriyete izin vermemek için halkımızın taleplerine çevap vererek, yerine getiriyoruz. Halkımızdan isteğimiz kurallara uyup dışarı çıkmamalarıdır. Bizler halkımızın bir telefon kadar yakınındayız. Taleplerinizi (0454) 515 10 10 numaralı hattımızı arayarak bildirebilirsiniz” dedi.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol