Dergimizin 177. sayısı  Bayilerde...

Trabzonspor Dergisi’nin bu ayki kapağında uzun yıllar İngiltere Premier Ligi’nde forma giydikten sonra Chelsea’da yardımcı antrenör olarak görev yapan ve geçtiğimiz yıl takımımızda görev yapmaya başlayan Teknik Direktörümüz Eddie Newton yer alıyor. Futbol felsefesini “Hücum yapmak” olarak değerlendiren Eddie Newton ile İngiltere futboluyla Türkiye arasındaki farkları, genç oyuncularımızı, Müslüman olma sürecini ve daha pek çok detayı konuştuk.

Dergimizin bu ayki sayısında ayrıca Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ve TS CLUB’lardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Dursun Ali Sakarya’yı daha yakından tanıdığımız anket köşemizi de bulabileceksiniz.

Melih Yıldız’ın kaleminden Başbakanlık Kupası’ndaki zaferlerimizi okuyabileceğiniz dergimizde ayrıca Servet Özkara’nın “Görünmez Kahramanlar” başlıklı yazısını ve Varol Uzlu’nun “Bir çalım daha atacağız” başlıklı hikayesini sizlerle buluşturuyor olacağız.

Trabzon’da sporun ve futbolun en önemli isimlerinden biri olan Hüseyin Avni Aker’i andığımız bu ayki sayımızda ayrıca Trabzon futbolunun tarihsel gelişimini “Kentsel deneyimin bir alegorisi” başlıklı yazıyla, tarihimizdeki en büyük zaferlerden biri olan Barcelona maçını da “90’ların ilk büyük zaferi” başlıklı yazıyla tekrar hatırlama fırsatı bulacaksınız.

Dünya futbolundan gelişmeleri, forma lansman hikayelerimizi ve yeni sezon öncesi futbolcularımızın görüşlerini de bulabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 177. sayısı D&R ve Trabzonspor.com.tr’nin yanı sıra aynı zamanda Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

dogukaradenizhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol